Avanes EV 100 ja EL eesistumise loovkonkurss

Klaasikunstnike Eeva Käsperi ja Tiina Sarapu installatsioon “Sini-must-valge lagi”
Klaasikunstnike Eeva Käsperi ja Tiina Sarapu installatsioon “Sini-must-valge...

Riigikantselei kuulutas välja konkursi, et leida parimad sõnumid ja visuaalsed lahendused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks ja Eesti tutvustamiseks Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal.

„Otsime pikaajalist partnerit, kellega koos välja töötada sünnipäeva visuaalsed lahendused ja viimistleda lõpuni sõnumid, mida saavad kasutada kõik, kes teevad kingitusi või korraldavad sündmusi Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks,“ selgitas EV100 turundus- ja kommunikatsioonijuht Anneli Ohvril.

Konkursil otsitakse lahendust ka Eesti kui EL Nõukogu eesistujariigi tutvustamiseks. Eesistumise ajal külastab Eestit ligi 30 tuhat väliskülalist ning kõrgetasemelised sündmused toovad siia sadu välisajakirjanikke. „Oleme eesistujana nähtavamad nii Brüsselis kui terves Euroopas. Samal ajal kui sisuline valmistumine selleks rolliks juba käib, tuleb meil läbi mõelda ka see, kuidas enda riiki ja rahvast tutvustame,“ ütles Eesti EL eesistumise kommunikatsioonijuht Tiina Urm.

Eesti Vabariik tähistab 100. sünnipäeva 2017. aasta aprillist kuni 2020. aasta veebruarini. Eesti EL Nõukogu eesistumine on plaanitud 2017. aasta teise poolde. See annab võimaluse luua ühine Eestit välisriikides tutvustav sündmuste programm. EV100 ja Eesti kui EL eesistujariigi visuaalsed lahendused võiksid seega töötada nii iseseisvalt kui koos.

Loovkonkurss on avatud kõikidele agentuuridele, kes omavad mitmekesist ja pikaajalist kogemust. Oodatud on ka agentuuride ühispakkumised. Töid saab esitada kuni 1. septembrini.

Konkursile esitatud kavandeid hindab þürii kooseisus Jane Oblikas (þürii esimees, Eesti Disainikeskus), Ilona Gurjanova (Eesti Disainerite Liit), Jaanus Tamme (Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit), Alari Orav (Eesti Disainimeeskond, EAS), Aive Hiiepuu (Eesti Suhtekorraldajate Liit), Anu-Mall Naarits (Marketingi Instituut), Maria Alajõe (Riigikogu Kantselei), Anneli Ohvril (Riigikantselei, EV100), Tiina Urm (Riigikantselei, EL Nõukogu eesistumine) ja Sean Larkins (WPP Government and Public Sector Practice).

Konkursi kohta saab selgitusi ja täiendavat teavet riigihangete keskkonnast.

Riigikantselei korraldab 25. juulil ja 4. augustil konkursist huvitatutele teabepäeva.

Lisainfo:

 

Osale arutelus

ERROR: Object template SessionInfo is missing!

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018