(Sisuturundus) Üksluiste koosolekute ja ilmetute konverentside aeg on möödanik

Menukas seminaripäev ei pea koosnema ainult töisest osast, vaid muutma kolleege üksteisega avatumaks. Töö saab tehtud meelsamini ja paremini, kui emotsioonid on laes. Selle saavutamiseks võib tavapärasele nõupidamisele läheneda hoopis uuel viisil - unusta ära oma harjumuspärane koosolekusaal ning korralda konverents hoopis spaas!

Üllata konverentsipäeval kolleege näiteks selliste hetkedega:

  • Hommikukohvi asemel ergutav SUPPAMA treening sportbasseinis
  • Ettekanne spaa-basseinis koos seinal esitatud slaididega
  • Tuline koosolek saunalaval
  • Motiveeriv vihtlemisrituaal
  • Kohvipausi asemel limbovõistlus rannabaaris
  • Ajurünnak kolleegiga duaalmassaaži ajal
  • Müügikõne harjutus liutorust alla lastes
  • Inspiratsiooni ammutamine tuttuue kinofilmi erilinastusel
  • Päeva kokkuvõte pubis tantsuliigutuste saatel
  • Konverentsijärgse päeva äratuseks joogatreening liivarannal päikesetõusu saatel

Oled sa juhi rollis, kes saab meeskonnakaaslaselt väikese õlapatsutuse ning kiidusõnad asjaliku ja vahva ürituse eest, või tubli töösõdur, kelle olulist panust ülemus tänu mõnusale keskkonnale märkab ja tunnustab, võid kindel olla, et ühiselt edasi liikumiseks saab järjekordne telliskivi vundamenti laotud.

Peale sellist sündmust märkad, et töötajate stressitase on madalam ning tööle saabutakse rõõmsamalt. Omavaheline kommunikatsioon paraneb. Teistsugune keskkond soodustab karastavaid mõtteid ning paneb ka vanadele teemadele ja ülesannetele värskema pilguga peale vaatama.

Leilirituaal
Leilirituaal

Pakkumine: igale seminaril osalejale kingituseks uue Mustamäe SPA18+ külastus!

Broneeri oma järgmine seminar, koolitus või firmasündmus Viimsi SPA ja Viimsi Kino konverentsikeskuses või Meresuu SPA Hotellis Narva-Jõesuus. Kui teed seda enne 30. aprilli, siis kingime igale seminaril osalejale külastuse uude, septembris 2018 avatavasse Mustamäe spaa- ja saunakeskusesse. Külastus sisaldab pääset nii perespaasse kui ka ainult täiskasvanutele mõeldud SPA18+ saunakeskusesse. Kokku leiad mõnulemiseks 17 sauna ning mitmed basseinid, mullivannid ja Jaapani vannid. Soovi korral saad ka Mustamäe spaakülastuse ühendada mõne töise firmasündmusega.

Eripakkumise tingimustega tutvu kodulehel www.spatallinn.ee ja www.meresuu.ee

Tallinn Viimsi SPA kino ja konverentsikeskuses on kliendi käsutuses neli moodsaima tipptehnoloogiaga varustatud kinosaali, mis mahutavad kokku üle 400 külalise. Lisaks on olemas loomuliku päevavalgusega 80-kohaline konverentsisaal ning privaatne ümarlauaga seminariruum. 170-kohaline inglise pubi Black Rose pakub nii seminaride vahelisi lõunapause, õhtusööke kui ka pidulikke vastuvõtte. Vähemalt 3-aastased lapsed saab jätta tasta valve alla 1000 ruutmeetrisesse lastekeskusesse, kus lisaks mängimisele saab ka Zoo-kohvikus elavate väikeloomade tegemisi jälgida.

Meresuu SPA Hotelli konverentsikeskuses on neli päevavalgusega saali, mis mahutavad kokku kuni 200 külalist. Alles möödunud aastal uuendatud Meresuu saunakeskusest leiad kaheksa uut sauna, kus saab ka põnevatest saunarituaalidest osa võtta.

Lisainfo:

Helen Saul
Müügijuht 
helen.saul@spatallinn.ee 
www.spatallinn.ee 
+372 606 1199

Spa Tours OÜ
Randvere tee 11
74001 Viimsi Harjumaa

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib TURUNDUSE SPETSIALISTI

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

31. jaanuar 2019

HAVAS ESTONIA otsib LOOVKIRJUTAJAT

Havas Estonia

20. jaanuar 2019

DANSKE BANK GROUP otsib KOMMUNIKATSIOONIJUHTI Eesti filiaalis

Danske Bank AS Eesti filiaal

20. jaanuar 2019