(Sisuturundus) EBSi konverents “Tööandjate Ülikool” keskendub usalduse teemale

20. aprillil toimub EBSis konverents „Tööandjate Ülikool“, mis keskendub teemale „Usaldus juhtimises“. Konverentsi peaesinejaks on maailma tippjuhtide ja tippsportlaste treenerite coach John Blakey, kelle raamatu „The Trusted Executive“ eksklusiivset eestikeelset tiraaži konverentsil esitletakse.

Lisaks Blakey’le esinevad konverentsil õiguskantsler Ülle Madise, Europarlamendi liige Marju Lauristin ning tippsportlane Ott Kiivikas. Konverentsi lõpetab tööandjate paneeldiskussioon, mida juhib EBSi juhtimise õppetooli lektor ja EASi nõukogu liige Anto Liivat.

EBSi juhtimise õppetooli juhataja professor Ruth Alase sõnul on sel aastal esmakordselt toimuvast konverentsist plaanis luua traditsioon, mille raames igal aastal koos tööandjatega aktuaalseid teemasid arutatakse ning antakse välja juhtimisvaldkonnas oluline eesti keelde tõlgitud raamat.

„Sel aastal esitleme eesti keelde tõlgitud John Blakey raamatut „The Trusted Executive“. Raamat annab võimaluse juhil oma usaldusväärsust testida ning saada usalduse agendiks organisatsioonis ja ühiskonnas. See on aktuaalne teema, sest võimaldab juhil areneda isiklikuks eeskujuks muudatuste läbiviimisel, mis viib tulemuste ja suhete paranemisele ning mõjutab positiivselt organisatsiooni mainet. Iga konverentsi külastaja saab kaasa ühe raamatu ning võimaluse annetada teine raamat enda poolt valitud haridusasutusele, et aidata kaasa juhtimishariduse kandepinna laienemisele, miks mitte juba keskkoolis,“ rääkis Alas.

„Usume, et EBSil on kohustus teenida ühiskonda, olles juhtimishariduse valdkonnas teerajajaks ning näidates tulevikusuundi. Seetõttu peame vajalikuks koos tööandjatega ühiste mõttepäevade korraldamist, teooria ja praktika vastastikust kinnistamist ning ka juhtimishariduse ühist arendamist,“ kinnitab EBSi rektor Arno Almann.

„Tööandjate ülikool“ on EBSi brändi all kord aastas toimuv inspiratsiooni- ja konverentsipäev tööandjatele, ettevõtjatele, juhtidele ja liidritele, mis käsitleb üht juhtimisvaldkonnas olulist teemat. 2017. aasta konverents toimub 20. aprillil EBSis ja keskendub usaldusele juhtimises. Konverentsi pääsmeid saab soetada EBSi veebilehel.

Lisainfo:

Anni Metstak
Estonian Business School
PR Specialist

OÜ EBS Education
A. Lauteri 3, 10114 Tallinn
+372 665 1355
+ 372 56 48 16 08

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Otsime TURUNDUSSPETSIALISTI

Rentest AS / Mobire Eesti AS

01. juuli 2018