(Sisuturundus) Juba sel laupäeval Storytek Forumil: maailma tipud jagamas digitaalse meelelahutusäri edulugusid ning tulevikuvisioone

19. novembril esinevad PÖFFi filmitööstuse messil Industry@Tallinn & Baltic Event maailma meelelahutusäri juhtfiguurid. Visioonifoorum Storytek toob Tallinna Hollywoodi suurstuudio Sony Pictures Entertainment PR-juhi Pam Rodi, hittmängude Call of Duty ja Tony Hawk Pro Skater talendirežissööri Keith Aremi, Oscarite gala multimeediaprodutsendi John Heinseni ja ligi 20 loomemajanduse investorit Ameerikast, Aasiast ning Euroopast.

Storytek Forum loob inspireeriva võrgustiku loomemajanduse ja meelelahutustööstuse tegijatele filmi, video, mängude, kirjastamise, turunduse, reklaami ja avalike suhete valdkonnas, kaasates esmakordselt ka investoreid, müügiinimesi, iduettevõtjaid ja tehnoloogiaeksperte. Foorumi keskseks teemaks ongi küsimus, kuidas liita kokku looming, tehnoloogia ja raha ning kuidas lennukad ideed leiaksid parima teostuse ja investeeringu maailmaareeni vallutamiseks.

“Äri digitaalses loomemajanduses on muutumas üha enam valdkondadeüleseks ning selleks, et publikus maksimaalset huvi tekitada, peab olema kohal igal pool ja kogu aeg - filmis- ja videos, mängudes, mobiilis, kaubanduses ning liit- ja virtuaalreaalsuses. Kuidas seda aga teha, milliseid platvorme kasutada ning kust selleks raha leida, ongi Storyteki teema,” selgitab visiooniseminari idee autor ning PÖFFi filmitööstuse messi korraldaja Sten Saluveer.

Spetsiaalselt Storytek Forumi puhuks saabuvad Tallinna mitmed nimekad meedia- ja digitaaläri suurettevõtete juhtfiguurid. Lisaks eelmainituile jagavad oma kogemusi ühisrahastuspioneer ning skandaalse Soome õuduskomöödia Iron Sky produtsent Tero Kaukomaa (Soome),  digitaalse brandingu strateeg ja TED’i resident Laura-Anne Edwards (USA), filmide levitamise ja müügi ärikonsultant Rob Aft (USA), Apple iTunes  ja Google Play sisupartner ning USA digitaaläri ja e-kaubanduse katusorganisatsiooni EMEA asepresident Mitch Mallon (USA), Aasia uusima rahvusvahelise meediafondi asutaja Gin Kai Chan (Aurora Media Fund, Singapur), Saksa filmilegendi Wim Wendersi parem käsi ning tehnoloogiaguru Erwin Schmidt (Saksamaa), ja Luc Bessoni filmi “Lucy” Scarlett Johansoniga peaosas Taiwani turule viimist vedanud Jennifer Jao (Taiwan).

Storytek Forum kästileb ka rahastamise teemat. “Loomemajandus on globaalselt kõige kiiremini kasvav ärisektor, aga kuidas sinna edukalt investeerida, pole veel selge,” tõdeb investeerimisfirma Head Capital juht Veikko Maripuu. Pikaajalise investeerimiskogemusega ettevõtja sõnul loetakse globaalse loovsektori väärtuseks 2,25 triljonit dollarit aastas. “Ma näen selles kahtlemata väga suurt investeerimispotentsiaali erasektorile,” kinnitas Maripuu.

Storytek  Forumit korraldab PÖFF Industry@Tallinn & Baltic Event koos investeerimisettevõttega Head Capital. Foorumit toetavad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, EL Regionaalarengu Fond ja Kultuuriministeerium.

Ainukordne võimalus sellises koosseisus rahvusvahelisi tippe Eestis näha avaneb Storytek Forumil 19. Novembril Nordic Hotel Forumis, algusega 13.00.


Viimased kohad:

Piletihinnad: Tudeng 39 EUR (vajalik fotoga ID)
Professional Best Marketingi erihind 79 EUR (tavahind 89EUR)
Premium: õhtusta koos esinejatega 179 EUR

www.storytek.eu
https://www.facebook.com/events/618382208334497/
 
Lisainfo:

Helen Unt, Storytek
+372 502 2757
unt@etreagency.com

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018