(Sisuturundus) Peo- ja seminarikeskus Roseni Torn võlub ajaloolise hõngu, eksklusiivsuse ja hea teenindusega

Roseni Torn on Tallinna kesklinnas Mere puiestee 6 viiendal korrusel asuv ajaloolise hõnguga peo- ja seminariruum, kust avaneb suurepärane vaade maalilisele vanalinnale.

Maja ajalugu on auväärselt pikk, ulatudes aastasse 1876, mil siin tegutses piiritusetehas. Täna asub hoones meelelahutuskeskus, kus paiknevad ka ööklubi Chocolate, restoran Ö, Sfäär, Scotland Yard ning bowlingukeskus Kuulsaal.

Roseni Torni 200-ruutmeetrine peo- ja seminariruum hõlmab kahte korrust: alumine korrus on mõeldud seminaride ja toitlustuse jaoks, üleval on aga hubane ja privaatne diivanitega lounge. Ruumid sobivad umbes 60 inimesele ning püstijalasündmuse puhul kuni 100le, mis annab võimaluse kasutada ruume näiteks päevasel ajal seminari, konverentsi, koosoleku või kliendipäeva jaoks, õhtusel ajal aga firma- ja sünnipäevapidude puhuks.

Tänapäevasele peo- ja seminarikeskusele omadest on Roseni Tornis olemas kaasaegne esitlustehnika, samuti pakutakse kohapeal toitlustust, dekoratsioone, päevajuhte, muusikuid. Mugavust armastavale kliendile on loodud pakettlahendused. Parkimine on maja taga hoovis ja Roseni Torni külalisele tasuta.

Kaubamaja ASi arendusspetsialist Jana Haugas: "Oleme korraldanud Roseni Tornis mitmeid erinevaid seminare ja vastuvõtte. Esimest korda viibisin seal ise koolitusel ja pärast seda olen meelsasti Roseni Tornis üritusi korraldanud. Väga mõnus on, et tegu ei ole hariliku lihtsa seminariruumiga, vaid seintelt õhkub hoone ajalugu ja teatud salapära ning kogu õhkkond on tavapärasest pidulikum. Samuti on teenindus  olnud alati suurepärane ning meie soovidele on kenasti vastu tuldud. Roseni Torn sobib ideaalselt nii seminaride, koolituste ja vastuvõttude pidamiseks kui ka isiklike tähtpäevade tähistamiseks.“

ASi Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk: „Pidasime Roseni Tornis oma ettevõtte firmapeo ning olen käinud seal ka ühel juubelil ja koht jättis väga sümpaatse mulje. Eriti hubane on seal õhtuvalguses, kui ülemisel korrusel tugitoolist vaadatuna avaneb panoraamvaade linnale. Roseni Torni asukohta on  väga hea, täiesti kesklinnas. Lisaks on külalistel võimalus maja taga tasuta parkida. Teenindus on alati olnud meeldiv ja meie soovidega on arvestatud. Roseni Torn sobib hästi sünnipäevade, firmaürituste ja muude tähtsate sündmuste korraldamiseks.“

Olete oodatud korraldama meie juures nii lõbusad pidusid kui ka asjalikke tööüritusi!

www.rosenitorn.ee

Uudise avaldamist toetas: Roseni Torn

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018