(Sisuturundus) Best Marketing soovitab Viimsi kino- ja konverentsikeskust 

Viimsi kino 80-, 86-, 110- ja 134-kohalistes kinosaalides on võimalik korraldada konverentse, seminare, koolitusi, firmaüritusi, pressikonverentse, seltskondadele filmivaatamisi, sünnipäevi või muid ühiseid koosviibimisi.

Best Marketing korraldas jaanuaris 2015 Viimsi kinos konverentsi The Best of Global Digital Marketing ja jäi kinoga igati rahule. Ka osalejad jäid 100% rahule, nagu tagasisidelehtedelt lugeda võis. Seega - soovitame!

Kinosaalide plaanid ja fotod leiad siit.

Kino müügijuht on Kai Jesse, kellega saab ühendust telefonil 6061 020 või e-maili teel kai.jesse@spatallinn.ee.

Kõik uued saalid on varustatud modernse konverentsitehnikaga, kuhu kuuluvad helipult erinevate heliallikate jaoks, helivõimendus, mikrofonid, HDMI-ühendusega digitaalne projektor, Blu-Ray-mängija ning muud digitaalseadmed info esitlemiseks, pistikupesad iga istme juures, tasuta traadita internet ning tehnika tele- ja otseülekannete jaoks suurel kinolinal.

Parkimine on kino ümbruses tasuta.

170-kohaline inglise pubi Black Rose pakub nii seminaride vahelisi lõunapause, õhtusööke kui ka pidulikke vastuvõtte.

Konverentsikeskuse juurde kuulub 1000-ruutmeetrine lastekeskus, kuhu konverentsi külastajad saavad tasuta jätta valve alla lapsi alates 3. eluaastast.

Lisaks pakub Viimsi kino ettevõtetele võimalust korraldada motivatsiooniüritusi, kus koosolek või koolitus on ühendatud lõõgastava spaapuhkuse, sportliku tegevuse või tervisekontrolliga. Külastajate käsutuses on ainult täiskasvanutele mõeldud SPA18+ wellness-saunakeskus, vastavalt kokkuleppele korraldatavad rühmatreeningud või spaa- ja iluhoolitsused nii naistele kui meestele

Saalid tuleb broneerida vähemalt kuu aega enne ürituse toimumist, et kino jõuaks nendega kinokava tehes arvestada.

Täpsemate võimaluste ja hindadega tutvumiseks või saali broneerimiseks palun võtke ühendust:

Müügijuht Kai Jesse
Tel. 6061 020
E-mail: kai.jesse@spatallinn.ee

www.viimsikino.ee/Cinema

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

OMNIVA otsib SOTSIAALMEEDIA JUHTI

Eesti Post AS

23. november 2018

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018