(Sisuturundus) Liftireklaam on efektiivne viis oma sõnumiga sihtrühmani jõuda

Statistika järgi kasutab 85% Tallinna linna elanikest igapäevaselt lifti, kus asuvatel reklaamidel on suurepärane võimalus jõuda potentsiaalsete klientideni. Liftireklaam on kergesti märgatav ja saab igapäevaselt üle 10 000 vaatamise.

Tallinna elumajade liftides reklaampindadega tegeleva OÜ NMT juhi Nikita-Mark Tenderesi sõnul on lifti stendidel asuv reklaam lihtne ja tulus viis end nähtavaks teha: „Pakume võimalust paigutada lifti reklaam, mis on kergesti märgatav ning tagab reklaami tellijale parima kontaktihinna.“

Reklaame ei tohi liftidesse paigaldada igaüks, selleks peab omama vastavat patendilepingut. Tallinnas on selline leping sõlmitud OÜ-ga NMT, kellel on hetkel luba ja rendileping ühistutega umbes 100 korterelamu liftides reklaamidega opereerimiseks ja see arv suureneb iga kuu. Reklaami saab tellida nii kõikidesse liftidesse kui ka erinevatesse piirkondadesse Põhja-Tallinnas, Mustamäel, Lasnamäel ja Õismäel.

NMT OÜ pakub reklaami- ja turundusagentuuridele võimalust eksklusiivlepingu alusel rentida liftireklaamide pinna lühemaks või pikemaks ajaks ning neid oma klientidele edasi pakkuda.

„Kui vaadata tasu ja reklaami vaatavate kontaktide suhet, on liftireklaam tõhusaim ja odavaim meediakanal. Liftis rippuvat reklaami märgatakse tahes tahtmata ning seda räägib ka meie väga hea tagasiside,“ räägib Tenderes.

"Kõige enam on liftis reklaamimine suunatud ettevõtetele ja organisatsioonidele, kelle kliendid on tavalised inimesed," väidab Tenderes. "Ettevõtetele, kes pakuvad universaalseid teenuseid nagu elektri- ja remonditööd, samuti fotograafidele, kaubandusfirmadele ning ürituste läbiviijatele." NMT OÜ-l on olemas disainer ja copywriter, kes aitavad klientidel välja mõelda reklaamtekste ja kujundust ning kellel on praktilisi kogemusi atraktiivsete reklaamide kujundamiseks.

„Meie põhieesmärk on aidata kliente, et nende äri läheks paremini. Kui ettevõtte sihtgrupp on korterelamu inimesed, on liftireklaam kindlasti soodsaim ja efektiivseim võimalus,“ ütleb Tenderes.

Kui olete huvitatud oma ettevõtte või kliendi reklaamimisest liftis, küsige pakkumist:

NMT OÜ
Nikita-Mark Tenderes
Tel. 55578132
E-post: info@liftireklaam.ee 
www.liftireklaam.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018