(Sisuturundus) Saku Suurhall kutsub väikeettevõtteid jõule tähistama

Saku Suurhalli Jõulugala pakub 17. detsembril programmi, esinejaid, tegevusi ja cateringi - kõik on organiseeritud. Selle asemel, et restorani minna, tule tiimiga Saku Suurhalli jõule tähistama!

Olete oodatud kolleegide, koostööpartnerite või lihtsalt heade tuttavate ja sõpradega Saku Suurhalli Jõulugalale!

Tihe programm, parimad õhtujuhid, suurepärased näitlejad, populaarseimad muusikud, rabavad mustkunstnikud ja palju muud. Kõike seda täiendab maitsev menüü ja meeldiv keskkkond.

Tule ja lase oma tiimil ennastunustavalt pidutseda, et järgmisel aastal veelgi ennastunustavamalt ja tulemuslikumalt tööd teha. Täpne kava ja programm on nähtaval SIIN.

Väikeste ettevõtete jaoks on reeglina ainus võimalus ettevõtte jõuluõhtu läbiviimiseks broneerida lauad mõnes restoranis. Maksma läheb see palju ning programmi üldjuhul ei ole. Saku Suurhalli Jõulugala pakub aga programmi, esinejaid, tegevusi, cateringi jne - kõik on organiseeritud, tuled ainult kohale ja pidutsed. Saad broneerida niipalju laudu, kui on vaja ehk kui palju ettevõttes töötajaid on. 

Enda ettevõtte töötajatega suhtlemiseks on piisavalt priivaatsust, samas tekib võimalus sotsialiseerumiseks. Paljudes ettevõttetes moodustub töötajate tuumik kas ainult meestest või naistest. Antud lahendus võimaldab Matil võtta naaberlaua Malle tantsima ning kes teab kuhu asi edasi areneb.

Kui on tegemist väikese ettevõttega, saab Jõulugalale kutsuda ka olulisi koostööpartnereid või teha seda kombineeritult ehk nii enda töötajad kui ka koostööpartnerid.

Peo formaat ei sea piiranguid ning jõuluõhtut võib tulla veetma ja meedlivast programmist osa saama ka lihtsalt heade tuttavate või sõpradega.

Lisainfo: telefonil 6 600 200 või gala@sakusuurhall.ee

Veebileht: Saku Suurhalli Jõulugala

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

BAUHOF otsib TURUNDUSANALÜÜTIKUT

Bauhof Group AS

26. juuli 2018