(Sisuturundus) Rannahotell kutsub: korralda sügis- või talvepidu Pärnus

Aune Past soovitab: „Oma kogemustele tuginedes julgen öelda, et Pärnu Rannahotell sobib suurepäraselt firmapeoks ja ka isikliku sündmuse tähistamiseks.“

Rannahotell on võluv peopaik

Rannahotell paikneb Pärnus mere ääres, vaid paari sammu kaugusel rannapromenaadist ja jalutuskäigu kaugusel Pärnu keskusest. Hotellis on 62 tuba, nende seas ka avarad sviidid. Kahest eriti eksklusiivsest sviidis avaneb ainulaadne panoraamvaade Pärnu lahele.

Hotellis on mitmeid eri suurusega ruume sündmuste korraldamiseks. Erilist ajastu hõngu õhkub Rannahotelli salongist, mis oma merele avanevate suurte kaarakendega ning ovaalse ruumilahendusega loovad piduliku ning erilise õhkkonna mistahes sündmuse tähtsuse rõhutamiseks.

Rannahotelli avar, merevaatega ? la carte restoran on kui loodud bankettide korraldamiseks.

Rannahotell pakub selgi aastal ainulaadset võimalust korraldada ettevõtte sügis- või talvepidu Pärnus.

Paljudes ettevõtetes on kombeks vähemalt kord aastas korraldada oma töötajaskonnale ühine sündmus, millega tänatakse kollektiivi möödunud aasta panuse eest. Sellise sündmuste läbiviimiseks on Rannahotellis erineva suurusega ruume, mis olenevalt peo iseloomust mahutavad kuni 200 külalist.

Soosituim lahendus ettevõtte peoks on „Teemantpakett“, mis hõlmab hotelli 60 numbritoa ning kõigi avalike ruumide kasutamist (merevaatega restoran, kaarakendega salong, koosolekuruumid, saun). Teemantpaketi puhul on sündmuse aluseks külaliste kasutusse antud ruumid, kuid lõpliku lihvi ja briljandile omase sära annavad peole ettevõtte soovide järgi korraldatud detailid.

NB! Rannahotell kutsub ühe peokorraldaja juulikuus rannapuhkust veetma – nimelt loosib hotell 2014/2015 talvehooajal Rannahotelli Teemantpaketi kasutajate vahel välja võitja, kes saab kingituseks nädalase puhkuse President Lennart Meri sviidis 2015. aasta juulikuus.

Rannahotelli presidendisviiti on külastanud kõik Eesti Vabariigi presidendid ning seda võib vaieldamatult pidada Eesti üheks esisviidiks, mille akendest avaneb maaliline panoraamvaade Pärnu rannale ja merele. Sviit, mille magamistoast saab astuda kas privaatsesse sauna või merevaatega rõdule, on kui loodud kõrgete külaliste võõrustamiseks või eriti kaunite hetkede jäädvustamiseks. President Lennart Meri sviidi kordumatu atmosfääriga külalistuba on sobiv ka ärikohtumiste, privaatsete lõuna- ja õhtusöökide korraldamiseks.

Aune Past soovitab:

"Olen tegelenud mainekujunduse ja kommunikatsioonijuhtimisega paarkümmend aastat nii Eestis kui mujal. 2014. aastal Pärnu Rannahotelliga koostöös korraldatud suursündmus kulges perfektselt ja seda tänu Rannahotelli professionaalsele meeskonnale. Me alustasime ettevalmistusi kuid varem, hotell pakkus väga palju lisavõimalusi. See hoidis peokorraldajatel väga palju aega kokku, kuna kõik hotelli poolt pakutud teenuseosutajad olid professionaalsed ja vastasid hotelli ning kliendi kõrgetele nõudmistele. Kõlab pisut uskumatult, kuid kahepäevase ürituse puhul ei olnud ühtegi ärevat momenti.

Rannahotellis üritust korraldades sujub kõik, kui alustada varakult ja rääkida hotelli meeskonnaga oma soovidest, alates maja dekoreerimisest ja lõpetades vajadusel lapsehoidjaga. Oma kogemustele tuginedes julgen öelda, et Rannahotell sobib suurepäraselt firmapeoks ja ka isikliku sündmuse tähistamiseks."

Lisainfo:
info@rannahotell.ee
Tel +372 444 4444
www.rannahotell.ee

 

 

 

Artikli avaldamist toetas: Pärnu Rannahotell

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

EAS otsib oma meeskonda RAHVUSVAHELISE SEKTORITURUNDUSE PROJEKTIJUHTI

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

30. november 2018

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018