(Sisuturundus) Rendile anda välimeedia reklaampinnad Tallinna südalinnas Stockmanni kõrval

KÜ VE-Maja annab konkursi korras rendile pinnad (5,1 x 19,5 m ja 3,9 x 19,5 m) aadressil Tartu mnt 18 asuva maja otsaseinale reklaami paigaldamiseks. Pakkumised tuleb esitada hiljemalt 10.03.2014.


Tingimused: 

 • Pinnad antakse lepinguliselt rendile ühiselt (A ja B) kolmeks aastaks.
 • Pindade minimaalne rendihind ühe aasta kohta on 26 200 € (lisandub käibemaks).
 • Konkursil osalemiseks tuleb VE-Maja KÜ kontole 221021833828 kanda pakkumiste esitamise tähtajaks osalemistasu üks tuhat (1000 € + käibemaks), mis konkursi võitja puhul jääb rendihinna osaliseks ettemaksuks ning tasaarveldatakse lepingu lõppemisel. Teistele konkursil osalejatele tagastatakse konkursil osalemise tasu peale tulemuste selgumist järgmise kolme pangapäeva  jooksul.
 • Konkursi võitja peab hiljemalt 24.03.2014 kandma ühistu kontole ettemaksu summas 2183,33 € (lisandub käibemaks), mis koos konkursil osalemise tasuga moodustab ettemaksu, mis tasaarveldatakse lepingu lõppemisel.
 • Edasised rendimaksed toimuvad iga kuu.
 • Rendile võtja tasub kõik pindadel eksponeeritavate reklaamidega seotud kulud (s.h reklaamimaks; elektrienergia kulu).
 • Rendile võtja kohustub ehitama vajalikud konstruktsioonid, paigaldama elektreinergia mõõtmissüsteemi, võttes eelnevalt vajalikud kooskõlastused (Tallinna Linnavalitsus, VE-Maja KÜ).
 • Pakkumised tuleb esitada hiljemalt 10.03.2014 kinnises ümbrikus. Ümbrikule tuleb kirjutada märge „Tartu mnt 18 – konkurss“ ning pakkumise tegija nimi ja registrikood. Pakkumised võib saata posti teel aadressil Tartu mnt 18, VE-Maja KÜ, tuua ise ühistu postkasti või anda ühistu juhatuse liikme kätte.
 • Konkursi võitja peab olema üks isik, kellega ühistu saab lepingu sõlmida.
 • Pakkumine peab sisaldama pakkuja nime ja registrikoodi, asukoha aadressi, kontaktandmeid  (e-posti aadress) ning pakutavat aasta rendihinda.
 • Konkursile laekunud avaldused vaadatakse läbi ühistu üldkoololekul, kus valitakse ka võitja.

Konkursi tulemustest teavitatakse osalejaid e-kirja teel hiljemalt 19.03.2014.

Lisainformatsooni saab ühistu juhatuse liikmetelt: Janek Pakler 503 8080, Jaak Puistama 505 9288.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HANSAPOST otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Hansapost OÜ

02. detsember 2018

OMNIVA otsib SOTSIAALMEEDIA JUHTI

Eesti Post AS

23. november 2018