(Sisuturundus) Monster stuudio pakub kvaliteetseid video live-ülekandeid

Monster stuudio pakub nüüdsest vabalt valitud asukohast kvaliteetseid video live-ülekandeid. Lähemalt räägib Monster stuudio juht Tanel Samm.

Online streaming ehk interneti-TV on viimasel ajal Delfi näitel tõusev trend ka Eesti turundusmaastikul. Telereklaamide produktsiooni täisteenusega tegelev Monster stuudio tuli 2013. a oktoobris Eesti turule ainulaadse videoülekannete all-in-one süsteemiga NewTek Tricaster.  NewTek on maailmas juhtiv ülekandejaamade lahendus, mis võimaldab edastada soovitud leheküljele stabiilset teleproduktsiooni võimalustega HD otsepilti vabalt valitud asukohast. Ülekande hinnad algavad 600 eurost. 

Monster stuudio juhi Tanel Sammu sõnul soovib ettevõte oma seitsmeaastasele töökogemusele tuginedes anda olulise panuse internetiülekannete pildi-, heli-ja graafikakvaliteedi parandamisse. „Kuna internet mahu osas piiranguid ei sea, siis soovitame eristumiseks pakkuda vaatajale nüüdisaegse kvaliteediga teenust. Monsteri missioon on luua internetti kvaliteetset audiovisuaalset sisu,“ ütles Samm.

Videoülekanded firmapeost tippkohtumisteni

Videoülekanne annab kliendiüritustele, seminaridele, spordivõistlustele jt ettevõtte jaoks olulistele sündmustele uue hingamise – enam ei jää ükski saal kitsaks ega tühjaks, ka ei mõõda füüsiliselt kohale tulnud või tulemata jätnud rahvahulk reaalset tulu. Kui saal on täis müüdud, tuleb tulemuse maksimeerimiseks appi otseülekanne, kui saal on tühi, tasub sõnumit edastada interneti vahendusel.

Monster stuudios kasutusel olev ülekandesüsteem võimaldab miksida üheaegselt 4 kaameraga videopilti, rikastades ülekannet Airplay meetodil kliendi soovitud sisuga (ettekanne kliendi arvutist), graafikatekstide, reklaamipauside, spordivõistlusel hädavajalike kordus-võimaluste, punktisüsteemide, mängijaprofiilide jt teleproduktsioonis omaks saanud võimalustega. Ülekanne salvestub hilisemaks järeltöötluseks- ja vaatamiseks.

Otseülekanne kodulehele ja sotsiaalvõrgustiku kontole (Facebook, YouTube, Twitter)

  • Spordivõistluste ülekanded
  • Konverentsid, koolitused 
  • Teatrietendused
  • Avamisüritused
  • Makselahendusega ülekanded

 Tutvu võimalustega lähemalt Monster stuudio kodulehel: www.monster.ee/live

 

 


Artikli avaldamist toetas Monster stuudio.

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018

IDEA otsib AD-d

Idea Group

25. november 2018