(Sisuturundus) Mart Prööm liitus agentuuriga GOAL

Noor ja vihane veebi- ja sotsiaalmeediaturunduse projektijuht Mart Prööm liitus 18. märtsil sotsiaalmeediaturundusele pühendunud agentuuriga GOAL.

Mart töötas varem kaks aastat projektijuhina internetiturunduse agentuuris DreamGrow Digital, kus viis projekte läbi koostöös EMT, Estraveli, Selveri, Nõo Lihatööstuse jpt suurklientidega. Lisaks on Mart läbi viinud ka Facebookiturunduse koolitusi.

"Turundamine Facebookis ja sotsiaalmeedia laiemalt on lisaks jalgpallile minu üks suuremaid kirgi ja nii tunduski loomulik liituda ettevõttega, mis on paari aastaga selles valdkonnas saavutanud silmapaistvaid tulemusi ja kus ma oma hobiga igapäevaselt tegeleda saan. Arvan, et suudame koos GOAL'i asutaja Marko Sauega kahepeale teha veel vingemaid projekte ja pakkuda klientidele käegakatsutavaid tulemusi," selgitab Mart oma liitumist GOAL'iga.

GOAL Marketing OÜ on 2010 sügisel loodud ettevõte, mille põhitegevuseks on ettevõtete abistamine sotsiaalmeedia kasutamisel turunduskanalina. GOAL on oma lühikese tegutsemisaja jooksul võitnud 7 auhinda Eesti turunduse, reklaami ja interneti konkurssidelt: Aasta Turundustegu, Digitegu, Kuldmuna, Eesti Internetiauhind. Vaata lisa: www.goal.ee

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused