(Sisuturundus) Antalis soovitab: digitrükk disainpaberil – täpselt see, mida jõuluks vaja!

Kui saajaid on vähe (kuni ca 500), on mõistlik toota kaart digitrükis. Digitrükk on kiiresti arenev valdkond, millel on palju eeliseid ja uusi võimalusi nagu personaliseerimine, kiirus, lühike planeerimisaeg ning võimalus teha proovitrükk.

Postkaart pole kallis, kuid näitab, et hoolid

Tänapäevases informatsiooni ülekülluses ei ole mõtet tühja tulistada, vaid tuleb oma sihtmärk hoolikalt valida ning pakkuda talle midagi tähelepanuväärset. Seda spetsiaalselt kliendile disainitud paberkaart kindlasti on. E-kaardi tootmine maksab suhteliselt palju, kuid seda saab saata tasuta paljudele, seega tuleb ühe kontakti hind odav. Paberkaardi puhul maksab nii kujundus, paber, tootmine kui saatmine. Saates aga kaardi ainult olulistele klientidele ei pruugi hind tulla sugugi kallim.

Digitrükk sobib väikese tiraaži puhul

Kui saajaid on vähe (kuni ca 500), on mõistlik toota kaart digitrükis. Digitrükk on kiiresti arenev valdkond, millel on palju eeliseid ja uusi võimalusi nagu personaliseerimine, kiirus, lühike planeerimisaeg ning võimalus teha proovitrükk.

Digitrükk disainpaberil – täpselt see, mida jõuluks vaja!

Kui siiani julgesid disainpabereid kasutada vaid vähesed digitrükise tellijad, siis sel sügisel on Antalisel häid uudiseid. Tootsime koostöös kolme Eesti digitrükikojaga (Digitrükk, SYS Print ja Alfapress) näidise kõigist meie disainpaberitest, et täpselt teada saada, kuidas paber töötab erinevates digitrükimasinates. Huvi meie paberite testimise vastu on üles näidanud ka teised digitrükiste tootjad. Näidis aitab trükise tellijal ette näha trükitulemust erinevatel paberitel, et ta saaks sellest lähtuda kujunduse tegemisel. Teinekord piisab disainpaberi puhul eksklusiivse tulemuse saavutamiseks vaid minimalistlikust graafikast. Näidisega „Antalis design papers digital“ saad tutvuda Antalises, digitrükikojas või oma reklaamiagentuuris.

Uudis – SRA3 formaadis disainpaberid laserprinteritele

Pakume nüüd ka SRA3 formaadis disainpabereid, mis sobivad ideaalselt laserprinterisse. Tutvu Antalise digitrükiks mõeldud disainpaberite valikuga.

Soovid abi sobiva paberi või ümbriku leidmisel? Vajad nõu trükiviisi ja tootja valimisel?Pöördu meie trükipaberite konsultandi Kersti Sülla poole: kersti.sulla@antalis.ee 

Leiame kindlasti sulle sobiva lahenduse.

Lisainfo:

Sanna Sasi
Antalis AS turundusjuht
50 66 467
www.antalis.ee

 

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Best Marketingi sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

JOTEL LTD is looking for a SALES MANAGER

Finesta Baltic OÜ

16. november 2018