Töökuulutused

Tervise Arengu Instituut

TERVISE ARENGU INSTITUUT otsib terviseturunduse osakonna PROJEKTIJUHTI

18.12.2018 - 10.01.2019

Tervise Arengu Instituut (TAI) on riiklik teadus- ja arendusasutus, kes tegeleb rahvatervishoiu teadustööga, haiguste ennetamise programmide ja tegevuste väljatöötamise ja elluviimisega ning tervisedendusega. TAI vastutab Eesti riikliku tervisestatistika ning rahvastikupõhiste registrite ja andmekogude haldamise eest.

Otsime terviseturunduse osakonda PROJEKTIJUHTI

Tööülesanded
• valdkonna kommunikatsiooniplaanide ja -tegevuste väljatöötamine ning elluviimine
• sotsiaalturunduskampaaniate planeerimine ja juhtimine
• veebide arendamine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile
• kõrgharidus (soovitavalt turunduse valdkonnas)
• projektijuhtimise kogemus turunduse või kommunikatsiooni valdkonnas
• head meeskonnatöö oskused
• väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
• hea inglise keele oskus

Kasuks tuleb
• strateegilise mõtlemise oskus
• loov mõtlemine ja algatusvõime
• analüüsivõime
• korrektsus ja täpsus
• vene keele oskus

Omalt poolt pakume
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• toetavat kollektiivi
• enesetäiendamise võimalusi

Lisainformatsioon
• Projektijuhi ametikoht on tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine).

Ootame sind kandideerima, kui sul on kogemus ja saavutused turunduse või kommunikatsiooni valdkonnas ning huvi sotsiaalturunduse ja terviseteemade vastu. Palume saata elulookirjelduse koos motivatsioonikirja ja palgasooviga.

Tööle asumise aeg: nii kiiresti kui võimalik

Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri saada meile hiljemalt 10. jaanuaril 2019 e-posti aadressile personal@tai.ee, märgusõnaks „Projektijuht“.

Lisainfo e-posti aadressil personal@tai.ee või telefonil 6593908

Kõik tööpakkumised

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib TURUNDUSE SPETSIALISTI

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

31. jaanuar 2019