Töökuulutused

Eesti LGBT Ühing

Eesti LGBT Ühing otsib KOMMUNIKATSIOONISPETSIALISTI Tallinnas

20.01.2017 - 25.01.2017

Eesti LGBT Ühingu eesmärk on Eesti LGBT inimeste (lesbid, geid, biseksuaalsed ja transsoolised inimesed) ja nende lähedaste huvide esindajana tõsta ühiskonna teadlikkust LGBT teemadest- teavitustöö, hariduse ja huvikaitsetegevusega ning suurendada LGBT inimeste eneseteadlikkust ja ühiskondlikku aktiivsust, pakkudes tugiteenuseid ning arenguvõimalusi.

Töö kirjeldus:
• sise- ja väliskommunikatsiooni korraldamine
• meediamonitooring
• ürituste turundamine sihtgruppidele
• kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine ning arendamine
• uudiskirja koostamine, toimetamine ja levitamine
• turundus- ja kommunikatsioonitegevuse analüüs
• muud jooksvad turundus- ja kommunikatsioonialased ülesanded
• suhtlemine meediaga

Nõudmised kandidaadile:
• Turunduse, kommunikatsiooni või ajakirjanduse kõrgharidus
• kommunikatsiooni korraldamise kogemus
• väga hea eesti ning hea inglise keele oskus
• arvuti kasutamise oskus (teksti- ja tabelitöötlus, internet, e-post, sotsiaalmeedia)
• hea suhtleja
• koostööoskus
• iseseisev mõtlemine
• oskus oma aega juhtida
• analüüsioskus
• kiire reageerimisvõimega
• kohusetundlik ja täpne

Kasuks tuleb:
• teadmised LGBT või inimõiguste valdkonnast
• vene keele oskus

Pakume:
• sõbralikku ja toetavat tiimi
• hubast töökeskkonda Tallinna kesklinnas
• vajadusel koolitusi (sh väliskoolitusi)
• võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides
• tähtajalist lepingut
• osalist töökoormust (20 tundi nädalas)
• töötasu 598 eurot kuus (brutotasu)

Oodatud on kõik kandidaadid, sõltumata nende seksuaalsest ja soolisest identiteedist.
CV ja motivatsioonikiri palume saata hiljemalt 25. jaanuariks 2017 aadressil kristel@lgbt.ee.

Tööle asumise aeg: veebruar 2017

Lisainfo:
Kristel Rannaääre
tel 5559 1017
kristel@lgbt.ee
www.lgbt.ee

Kõik tööpakkumised

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Sirowa Tallinn otsib TOOTEJUHTI

Sirowa Tallinn AS

31. märts 2017

Rademar otsib TURUNDUSSPETSIALISTI

Rademar OÜ

KAJA

märts 2017

Best Marketingi uudiskirjaga liitumine